Truskaw w gm. Izabelin biuro@lesne-runo.pl
Inwestycja

Leśne Runo to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonych w miejscowości Truskaw w gm. Izabelin.  Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dostęp do aglomeracji warszawskiej (zaledwie 25km do ścisłego centrum), zapewniając równocześnie kontakt z unikatowym kompleksem przyrodniczym jakim jest Kampinoski Park Narodowy.  Truskaw ma bezpośrednie połączenie autobusowe w postaci linii 210 oraz N58 które dowiozą nas do Metra Młociny. Samo osiedle zlokalizowane jest na samym końcu miejscowości, co zapewnia mu niebywały spokój i możliwość cieszenia się błogą ciszą.  W najbliższym sąsiedztwie zlokalizowany jest również bardzo duży plac zabaw, miejsce idealne na spędzanie czasu naszych pociech po szkole i dni wolne.
 
Leśne Runo to nowoczesny design domów, połączony z wieloma przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami technicznymi oraz dbałością o wysoką jakość materiałów wykończeniowych. Każdy z domów wyposażony jest między innymi w piec kondensacyjny, okna o wysokiej izolacyjności cieplnej oraz bardzo dobrej jakości izolację termiczną, co zapewnia niskie koszty utrzymania. Założone zostały trawniki oraz dokonano dodatkowych nasadzeń. Domy wyposażone są we wszystkie media: kanalizację, wodociągi, sieć gazową. Osiedle jest ogrodzone, a wewnątrz subtelnie wydzielone strefy, jednoznacznie wskazują zasięg poszczególnych własności.
 
W najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się duża liczba szlaków turystycznych, liczne zabytki, takie jak, kościół w Lipkowie, cmentarz w Palmirach wraz w Muzeum, które jest miejscem pamięci narodowej, upamiętniające ofiary masowych egzekucji przeprowadzonych przez Niemców w czasie II wojny światowej na terenie Puszczy Kampinoskiej. Niezliczone ilość ścieżek rowerowych oraz miejsc do obserwacji dzikiej zwierzyny. A sama miejscowość Truskawa, ma również ciekawą historię, jest to najstarsza miejscowość w gminie i całej Puszczy Kampinoskiej. Wzmianki o niej pojawiały się już w dokumentach z 1419r. Samo osiedle zostało wybudowane na terenach dawnego folwarku, który mieścił się tam w XIX wieku. Nazwa osiedla Leśne Runo, nie jest również przypadkowa, jest ściśle powiązana z etymologią nazwy miejscowości, gdyż Truskaw soją nazwę wywodzi od słowa” trusk” które oznacza owoc leśnego runa.

Jak wiec widać osiedle Leśnie Runo, to miejsce z historią, miejsce wymarzone do odpoczynku, ale również aktywnego spędzania wolnego czasu. Idealne dla osób, które cenią sobie cisze i spokój, a zarazem łatwość w dostępie do rozrywek i wszelkich dogodności jakie oferuje nam bliskie sąsiedztwo stolicy.  

Osoby zainteresowane mieszkaniem w tym niepowtarzalnym i pełnym uroku miejscu zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedażową na stronie, oraz kontakty telefonicznego.

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
Nowoczesne budownictwo
Doskonała lokalizacja
Nowoczesne wykończenie
Piękny widok